Nie daj się czadowi – już wkrótce nasz projekt w Prusicach

16 marca 2017 roku w Urzędzie Miasta i Gminy w Prusicach podpisaliśmy umowę na realizację współfinansowanego ze środków budżetu MiG Prusice projektu „Nie daj się czadowi”. Obejrzyj ten trailer. Fundacja Ludzie Jesieni jest pomysłodawcą i wykonawcą cyklu wydarzeń na terenie powiatu trzebnickiego. Na razie planujemy trzy eventy, w których będziemy – o czym już pisaliśmy wcześniej – informować o zagrożeniach związanych z tlenkiem węgla. Ale też powiemy co nieco o… smogu. W trakcie spotkań z mieszkańcami wręczymy Gościom detektory czadu oraz inne, atrakcyjne upominki. Więcej – już wkrótce.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

O Jerzy Piotrowicz