Dotacja 12.000 złotych

Szanowni Państwo. Z prawdziwą przyjemnością informuję, że Uchwałą nr. 5947/V/18 z dnia 11 września, Zarząd Województwa Dolnośląskiego w rozstrzygnięciu otwartego konkursu na realizację zadania publicznego 2018 z zakresu doskonalenia umiejętności w obszarze reagowania na zagrożenia, bezpieczeństwa publicznego i ratownictwa realizowane przez organizacje pozarządowe przyznał Fundacji Ludzie Jesieni dofinansowanie w wysokości 12.000 zł na projekt w w/w tematyce. Tym samym, po ustaleniu terminów, zapraszamy Państwa do udziału w Projekcie razem z naszą Fundacją i Zarządem Województwa Dolnośląskiego. Uchwała i wypis.

Dodaj do zakładek Link.

O Jerzy Piotrowicz