Jesteśmy już w Esce

Ja i Ula z WRP Eska webJak pisałem Państwu wcześniej, w tym tygodniu Eska planuje wyemitowanie audycji o sztandarowym projekcie Fundacji Ludzie Jesieni – WRP. Pod tym linkiem możecie Państwo poczytać o nas, a także posłuchać obszernego materiału dźwiękowego z naszej wizyty w Esce 21 marca. Ogromnie doceniamy to, że Eska zainteresowała się nami. Bardzo liczymy też na zainteresowanie Państwa – wspomożenie projektu i może nawet, pod postacią partnera strategicznego – przyłączenie się. Więcej – już niebawem na stronie www.

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

O Jerzy Piotrowicz

2 odpowiedzi na „Jesteśmy już w Esce

1. Lucyna mówi:

Chętnie dołączę się, aby ludziom pomóc.

• Jerzy Piotrowicz mówi:

Pani Lucyno, poproszę więc do Pani kontakt, czy mogę pisać na ten widoczny pod wiadomością?