Tomasz Czarski – Przyjaciel Fundacji

Tomasz CzarskiW życiu kierujemy się zasadą, że aby świat się zmienił musimy zacząć od samych siebie, od naszych codziennych wyborów. Pamiętajmy, że każda decyzja ma swoje konsekwencje, zarówno ta, aby coś zrobić, jak i ta, aby nie robić nic. Tymczasem jeśli tylko uświadomimy sobie, iż świat na zewnątrz nas jest konsekwencją naszych intencji, myśli, uczuć to okaże się, że jesteśmy jego twórcami, że możemy wpływać na to jakim się staje.

Od 15 lat tworzymy przedsięwzięcie pod nazwą Organique. Produkujemy naturalne kosmetyki i edukujemy jak zdrowiej i piękniej żyć.  Od lat działam również w stowarzyszeniu broniącym naszego środowiska i obiektu UNESCO we Wrocławiu – Akcja Park Szczytnicki, budując w naszych sąsiadach świadomość co do wartości środowiska, którego jesteśmy częścią.

W poczuciu tych wspólnotowych przemyśleń trafiłem niedawno na wspaniałych ludzi z Fundacji Ludzie Jesieni, realizujących ideały dzielenia się i troski, dbałości o drugiego człowieka.
Zachęcam wszystkich partnerów, moich współpracowników i przyjaciół do uczestniczenia w ich inicjatywach.

Tomasz Czarski

 
Dopisek od Fundacji Ludzie Jesieni.

Dzisiejszy świat nie patrzy się za siebie w wyścigu nie wiadomo dokąd. Nie patrzy się na boki, liczy się cel, który tak na prawdę celem nie jest. Pan Tomasz Czarski mocno odbiega od stereotypu człowieka zapatrzonego w realizację wyłącznie swoich przedsięwzięć. Od samego początku, od pierwszego z Nim kontaktu czujemy życzliwe zainteresowanie, zrozumienie i pomoc. To dzięki Niemu dzisiaj Fundacja może funkcjonować, promować z pełną mocą projekt WRP, to dzięki Niemu widzimy szansę na dalsze robienie czegoś pożytecznego. Pomoc Pana Tomasza i firmy Organique jest nie tylko wynikiem zrozumienia, ale przede wszystkim wynikiem Serca. I za to Serce uznajemy w Panu Przyjaciela Fundacji. 

Możliwość komentowania została wyłączona.