Projekt Fundacji – WRP – nabiera nowego wymiaru

AmbulansObszerniej piszemy o naszym niewątpliwym sukcesie na stronie WRP, do odwiedzenia której zachęcam. Według ocen naszych sympatyków, ale także i tych, którzy niekoniecznie nam kibicują, fakt dwukrotnego w tym roku zdobycia dotacji przez Fundację Ludzie Jesieni dla jej działalności, jest bezprecedensowy. O dofinansowaniu nas przez UMiG Oborniki Śląskie już pisaliśmy tutaj. Ale całkowicie nową informacją jest spory zastrzyk środków, przyznanych nam  z Dotacji  Budżetu  Województwa  Dolnośląskiego na pilotażowy projekt  „Poczuj Się Bezpieczniej –  Wspomaganie Ratownictwa  Pacjenta – WRP” na Dolnym Śląsku.

Te pieniądze pozwalają nam na otworzenie nie tylko nowego wymiaru działalności WRP, ale także na propagację całej działalności Fundacji Ludzie Jesieni. Bo przecież to dwie nierozłączne rzeczy. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z kalendarium imprez. Niestety, nie możemy zaprosić na nie wszystkich chętnych, ilość miejsc jest limitowana. Jednak, jeśli ktoś z Państwa chciałby uczestniczyć w którymś z podanych niżej eventów, niech napisze do nas. Może znajdzie się jeszcze jedno miejsce?

A oto kalendarium wydarzeń:

Oborniki  Śląskie – 11.10.2016 r., godziny 10.00 -13.00

Wołów – 31.10.2016 r., godziny 10.00 -13.00

Żmigród – 17.11.2016 r., godziny 10.00 -13.00

Wrocław – 08.12.2016 r., godziny 10.00 -13.00

Te trzygodzinne konferencje, które właśnie planujemy, mają na celu pokazać ideę i działanie systemu WRP®. W czasie ich trwania uczestnicy po pierwsze – otrzymają funkcjonujące w trybie demo urządzenia WRP®, wyglądające jak na wizualizacji powyżej. Po drugie – będą uczestniczyć w wykładach i seminariach dotyczących tematów Wspomagania Ratownictwa Pacjenta. Po trzecie – zobaczą na własne oczy i przetrenują na sobie prostą i natychmiastową identyfikację uczestników systemu. Po czwarte – uzyskają czasowy dostęp on-line do działającej bazy internetowej danych pacjenta, oczywiście pracującej w trybie demo z poglądowymi wpisami. Po piąte – będą mogli bezpośrednio spotkać się z twórcami WRP® i podzielić się swoimi wnioskami i uwagami. A po szóste – to już coś dla ciała i dla ducha – posilą się przekąskami i wysłuchają recitalu niewidomego barda, szefa Radia Szafir, zaprzyjaźnionego z Fundacją Ludzie Jesieni, pana Leszka Kopcia. Całość prowadzić będą profesjonaliści, a towarzyszyć im będą Urszula Kielar, prezeska FLJ i wiceprezes Jerzy Piotrowicz. W celu ubogacenia prezentacji pokażemy także trailer systemu, oraz cztery wplecione w pokaz filmy, nagrane w tym roku z udziałem aktorów-amatorów z gminy Oborniki Śląskie i – całkowicie profesjonalnych – ratowników medycznych.

 

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

O Urszula

Jestem, podobnie jak inni, pasjonatką w pomaganiu innym ludziom.

Możliwość komentowania została wyłączona.