Przystąpienie do WRP

W III kwartale 2017 roku nastąpiła inauguracja systemu Wspomagania Ratownictwa Pacjenta WRP. W chwili obecnej możemy już przyjmować chętnych do WRP z obszaru działania Pogotowia Ratunkowego w Legnicy (zachodnia część woj. dolnośląskiego). Chcąc przystąpić do WRP postępuj według poniższych punktów:

  • Pocztą mailową (u.kielar@flje.pl) lub poleconym listem na adres Fundacja Ludzie Jesieni, ul. Stawowa 5 Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie wyślij opisane poniżej następujące dane podstawowe do zarejestrowania się. Te dane będą umieszczone w pamięci Twojej opaski (na zdjęciu powyżej).
  • Imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania, telefon domowy (jeśli nie masz – wpisz Nie posiadam telefonu domowego), imię Opiekuna, telefon opiekuna.
  • Dodatkowo w tym samym mailu (liście) dopisz swój pełny adres domowy, wraz kodem pocztowym. Podaj także w centymetrach obwód swojego nadgarstka.
  • Na konto B.S. Oborniki Śl. numer 59 9583 0009 0018 3921 2000 0001 należące do właściciela WRP -Fundacji Ludzie Jesieni wpłać 48 zł. Tytuł przelewu: Nazwisko i imię, miejscowość zamieszkania i: Przystąpienie do systemu WRP.
  • W skład  wysłanego przelewu wchodzą: 24 zł. za opaskę wraz z wysyłką, oraz 24 zł. roczny abonament za administrację Twoich danych. Co roku należy abonament 24 zł. odnawiać.
  • Po otrzymaniu wpłaty na Twój adres zostanie wysłana zaprogramowana bransoletka wraz z wydrukowanym przez nas Kwestionariuszem przystąpienia do WRP. Wypełnij go wspólnie z Twym lekarzem POZ lub rodzinnym i podpisz czytelnie, oraz odeślij na adres Fundacji Ludzie Jesieni listem poleconym.
  • Po otrzymaniu Kwestionariusza, Twoje dane szczegółowe zostaną umieszczone w naszej Bazie Danych i staną się widoczne dla służb medycznych, które mają podpisaną z nami Umowę.

Wszelkich szczegółowych informacji pani Urszula Kielar, tel. +48 695 550 710, mail u.kielar@flje.pl mailem lub telefonicznie, oraz w dni powszednie w godzinach od 9.00 do 18.00. Kwestionariusz przystąpienia do pobrania tutaj.

Komentarze są wyłączone.