Telewizja Trwam przygotowuje świąteczny materiał o WRP

13 grudnia 2017 roku telewizja Trwam nagrała pierwszą część materiału do programu o WRP. W sumie pani redaktorka tej popularnej stacji spędziła na rozmowie z Jerzym Piotrowiczem ponad pół godziny. W zaimprowizowanym studiu mieliśmy okazję opowiedzieć o podstawach i historii opaski Wspomagania Ratownictwa Pacjenta, oraz pokazać w praktyczny sposób jak ona działa. Po raz pierwszy też publicznie pokazaliśmy specjalną bransoletkę dedykowaną dla osób z demencją starczą lub chorych na Alzheimera.

WRP obecnie jest wprowadzone na mniej więcej połowie obszaru Dolnego Śląska, podległej pod działanie Dyspozytorni Legnickiej. Po naszych ostatnich rozmowach w Pogotowiu Wrocławskim mamy podstawy, by oczekiwać na początku roku 2018 podpisania umowy z pozostałą częścią województwa dolnośląskiego. A to „otwiera drzwi” do województw ościennych i w konsekwencji – do Polski.

Jak poinformowała nas pani redaktorka Trwam, do końca tego tygodnia planuje nagranie pozostałych części materiału w dyspozytorni legnickiej i z panią prezeską Fundacji Ludzie Jesieni Urszulą Kielar. O dacie świątecznej emisji programu na naziemnej antenie ogólnopolskiej telewizji Trwam poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

O Urszula

Jestem, podobnie jak inni, pasjonatką w pomaganiu innym ludziom.

Możliwość komentowania została wyłączona.