Dokąd zmierzamy? Najbliższe dni – kalendarz

Opaska webOd jakiegoś czasu, a konkretnie od końca wakacji wydarzenia w Projekcie WRP znacznie nabierają tempa. Spotkanie goni za spotkaniem, do tego papiery i planowanie. Chcielibyśmy podzielić się z Państwem tymi wiadomościami. Zacznijmy od serca projektu, czyli od bransoletek. To co prezentowaliśmy już na łamach naszej strony jest wersją wyłącznie testową, choć nie ukrywamy, że wygląd samego nośnika pozostanie identyczny. Co zatem się zmieni? Ano – przede wszystkim grafika. Będzie ona wypalana laserem i powlekana wewnątrz specjalną farbą odporną na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Oczywiście zachowamy kolorystykę znaków. Celem jest zrobienie bransoletki wiecznej. I takie projekty już mamy, do tego podjęliśmy właśnie współpracę z najbardziej chyba w Polsce znaną firmą importującą tagi NFC i zajmującą się grafiką na silikonie. Oczekujemy finalnych sampli, po otrzymaniu których podpiszemy mam nadzieję umowę o stałej współpracy.

Jak już Państwa informowaliśmy, funkcjonuje już baza danych w trybie demo. Najbliższe dni to test bazy w warunkach „bojowych”. Zasymulujemy jednoczesne otworzenie bazy przez jak największą liczbę użytkowników i będziemy badać, czy spowalnia lub inne jej „zachowania”. To ogromnie ważne dla systemu, który będzie musiał podołać „obecności” na nim w finalnej wersji nawet kilkuset podmiotów jednocześnie. Na szczęście ta obecność polega jedynie na incydentalnym wyszukiwaniu danych pacjenta. Użytkownik nie ma możliwości ani wprowadzania danych, ani usuwania, ani modyfikacji. Jedyna dostępna mu opcja to „Szukaj”. To w przyszłym tygodniu.

Przyszły tydzień również obfituje w spotkania. Jeszcze w poniedziałek, 31 października w Wołowie w Ośrodku Kultury o godzinie 10.00 rozpoczynamy kolejną multimedialną prezentację WRP. Zapraszam wszystkich chętnych do Wołowa, oprócz ciekawego show proponujemy kawę i poczęstunek 😉

7 listopada jedziemy do Wrocławiu do Urzędu Marszałkowskiego do Wydziału Zdrowia. Pod „okiem” pana Antoniego Zwiefki mamy zaplanowane już drugie spotkanie prezentujące możliwości WRP w opiece pozaszpitalnej. Pierwsze przypomnę odbyło się w Szpitalu Specjalistycznym im. A. Falkiewicza z dyrektorem generalnym Januszem Wróblem parę dni temu. Zachęcam do poszukania info na stronie www.wrp.info.pl. Natomiast dzień później jedziemy do Warszawy, gdzie spotykamy się z potencjalnym inwestorem, jedną z wiodących na rynku firm farmaceutycznych. Jeśli uzyskamy ich zgodę na podanie informacji, już 9-go listopada znajdą się one na naszych stronach i na FB.

Obecnie oczekujemy na publikację artykułu o nas w najpopularniejszym polskim dzienniku, w Fakcie. Chodzi o wydanie ogólnopolskie. Nie ukrywamy, że byłoby to dla nas ogromnie ważne ze względów PR-owych. Obecnie obserwujemy spory ruch na naszych stronach, stajemy się powoli medialni i to przekłada się na ilość odsłon naszej Fundacji. Tak dla zobrazowania podam Państwu, że niedawno jeszcze ilość dziennych odwiedzin, tak zwanych „unikatowych” (wejście z jednego nr IP i buszowanie po stronie podbija licznik tylko o 1. Sporo stron by podkręcić statystyki lekko licznik modyfikuje i wtedy każde kliknięcie dodaje jeden impuls) wynosiło około 30-tu. Teraz nierzadko jest dziesięciokrotnie wyższe.

Dzięki panu Antoniemu Zwiefce otwierają się przed nami możliwości przystąpienia do programów transgranicznych – po stronie niemieckiej już trwają pierwsze rozmowy (pisałem o tym wcześniej). Teraz zainteresowanie nami wyrazili nasi południowi sąsiedzi. Uff – dzieje się :-). Trzymajcie za nas kciuki, polubcie naszą stronę na FB https://www.facebook.com/ludziejesieni i pomagajcie nam klikając w linki 🙂 To nie kosztuje nic, a jest nam ogromnie pomocne.

Zespół Fundacji Ludzie Jesieni

Tagi , , , , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

O Urszula

Jestem, podobnie jak inni, pasjonatką w pomaganiu innym ludziom.

Możliwość komentowania została wyłączona.