Fundacja Ludzie Jesieni rozdaje 20 ton jabłek

FLJ rozdaje jabłkaW dniu dzisiejszym nasza fundacja przy wsparciu Fundacji Potrafię Pomóc i Gminy Oborniki Śląskie rozdała mieszkańcom ponad dwadzieścia ton polskich jabłek Nie musimy dodawać, że smaczne owoce rozeszły się lotem błyskawicy, a oborniczanie cieszyli się z sympatycznej inicjatywy.
Był to I etap w naszej wspólnej działalności związanej z obdarowywaniem naszych mieszkańców. Następne jabłka będą rozdawane za tydzień, już w dniu 10.02.2016 r, także na Placu Targowym. Bliższe informacje zostaną opublikowane na stronie Gminy Oborniki Śląskie .

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.

O Urszula

Jestem, podobnie jak inni, pasjonatką w pomaganiu innym ludziom.

2 odpowiedzi na „Fundacja Ludzie Jesieni rozdaje 20 ton jabłek

  1. Chmielsad komentarz:

    Pięknie dalej tak pomagajcie a lakalny rynek sadowniczy upada.

    • Jerzy Piotrowicz komentarz:

      Cóż, z tego krótkiego wpisu wynika ogromna nieświadomość Pana czy Pani, która go pisała. Nie pełnimy roli edukatora społecznego, więc nie będę wyjaśniał mechanizmu dotowania sadowników przez Agencję Rolną. Powiem tylko tyle, że gdyby nie olbrzymia pomoc państwa i organizacji takich jak Fundacja Ludzie Jesieni, sadownicy mieliby o wiele gorzej. Nie zawsze czarne wygląda jak czarne. Czasami, jak mawiał klasyk, czarne jest białe. Sadownicy za te „gratisy” dostają kasę, i choć może nie zarabiają, to na pewno nie tracą. Traciliby bez takich akcji. Ale prościej niż sprawdzić jest zamieścić sarkastyczny wpis.