Fundacja w Programie Bezpieczny Senior

Konferencja Capitol 0Już 16 maja 2016 roku, od pani marszałkini województwa dolnośląskiego Ewy Mańkowskiej otrzymałam zaproszenia do wrocławskiego Capitolu na uroczystość, organizowaną w ramach działań profilaktycznych Programu Bezpieczny Senior. Nasza Fundacja jest doskonale znana (…) w województwie zarówno z działań szkoleniowych skierowanych w naszej gminie do seniorów, jak i z programu WRP. Pisałam o tym na łamach naszej strony nie raz.

Na zorganizowaną w holu wejścia głównego Capitolu uroczystość przyszło tak wiele osób, że trzeba było dostawiać dodatkowe krzesła i pufy.  A donosiły je głównie… policjantki i policjanci. Najprawdopodobniej w tym dniu teatr muzyczny stał się najbezpieczniejszym miejscem Dolnego Śląska.

Organizatorzy zadbali o szereg atrakcji. Brawami powitano panią Izabelę Skrybant-Dziewiątkowską (wokalistkę Tercetu Egzotycznego) za jej wspomnienia z niebezpiecznych wrocławskich ulic, oraz profesora Jana Miodka za jego fantastyczny jak zawsze wykład o znaczeniu słów w zależności od ich ze sobą zestawienia. Prowadząca wydarzenie pani Agnieszka Sokołowska miała powody do zadowolenia. Wszystko poszło świetnie, zgromadzeni licznie seniorzy (w tym również nasi znajomi z Uniwersytetu III Wieku Atena) oklaskiwali młodych aktorów ze szkół Dolnego Śląska oraz występ Policyjnej Orkiestry KWP we Wrocławiu. Na zdjęciach poniżej: Profesor Miodek przed prelekcją i młodzi aktorzy odbierają zasłużone nagrody.

Urszula Kielar

Konferencja Capitol 1 Konferencja Capitol 3

Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

O Urszula

Jestem, podobnie jak inni, pasjonatką w pomaganiu innym ludziom.

Możliwość komentowania została wyłączona.