Jesteśmy w TVP 3

TVP 3 116 kwietnia około godziny 10.30 zadzwoniła do mnie pani Urszula Kielar ze świetną wiadomością: po południu będzie u nas TVP 3! Zrobi o nas materiał, oraz o naszym sztandarowym projekcie WRP. Z ekipą Wiadomości Wrocław spotkaliśmy się krótko po godzinie 13. Dotąd ładna pogoda wyraźnie przestała nam sprzyjać, ale na szczęście deszcz, „widząc” przygotowania do nagrań odpuścił i tylko leciutko zwilżał obornickie powietrze. (film pod linkiem http://wroclaw.tvp.pl/24930505/dane-pacjenta)

Nagrania trwały około pół godziny. Zarówno ja, jak i widoczna na zdjęciu pani Urszula Kielar wypowiadaliśmy się o WRP, starając się widzom dzisiejszych Wiadomości przybliżyć ideę systemu. Jako gość wystąpili: prezeska trzebnickiego koła Polskiego Związku Niewidomych pani Irena Kowalska, oraz syn pani Jadwigi Antoniewicz, Robert. O ich zmaganiach z chorobą pani Jadwigi, trwających obecnie, pisaliśmy tutaj.

WRP powoli staje się projektem medialnym. Cieszy nas to, bo im więcej i szerzej będziemy o nim mówić, tym większa jest szansa na to, że „przebije się” i będzie wkrótce systemem dla każdego obywatela naszego kraju. Na zdjęciu poniżej wywiadu udziela pani Irena Kowalska, i jeszcze niżej – pan Robert Antoniewicz.TVP 3 2TVP 3 3

Tagi , , .Dodaj do zakładek Link.

O Urszula

Jestem, podobnie jak inni, pasjonatką w pomaganiu innym ludziom.

Możliwość komentowania została wyłączona.