O nas

Fundacja Ludzie Jesieni została utworzona przez panią Urszulę Kielar w roku 2014. Jak sama mówi – była to potrzeba serca, by nieść pomoc ludziom najbardziej jej potrzebującym. By dawać z siebie to, co najwartościowsze. Zaufanie. Wsparcie. Fundacja ma na celu działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym oraz osób niepełnosprawnych, a także wdrażania profilaktyki zdrowotnej, szkoleń, edukacji, aktywizacji i integracji osób starszych i ich rodzin a także dzieci i młodzieży. Pomagamy wszystkim, którym zwyczajnie  możemy pomóc.

Fundacja Ludzie Jesieni, ul. Stawowa 5 Siemianice, 55-120 Oborniki Śląskie

Rola Fundacji to między innymi, porady  psychologiczne, pedagogiczne, warsztaty edukacyjne, szkolenia itp. Fundacja to także „WRP”. Wspomaganie Ratownictwa Pacjenta. Osobny właściwie dział funkcjonowania naszej organizacji, który znajdziesz także  na www.wrp.info.pl.

Choć oficjalna siedziba Fundacji Ludzie Jesieni mieści się w Siemianicach przy ul. Stawowej, to tak naprawdę działamy w całej Polsce, a szczególnie w województwie dolnośląskim i lubuskim. Pomagamy i  staramy się istnieć tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

O projekcie Fundacji Ludzie Jesieni

Szanowni Państwo. W roku 2015 FLJ nazywała się jeszcze Fundacją im. Św. Jadwigi. Dzięki zaproszeniu pani prezes Urszuli Kielar do uczestniczenia w projekcie i otrzymaniu od niej zgody na całkowitą zmianę sposobu pracy FLJ (Fundacji Ludzie Jesieni) dzisiaj mamy już inną nazwę, inne logo, stronę www, a także inaczej funkcjonujemy. Ale żeby zachować nieco wspomnień chcę przedstawić tę właśnie historię. Nasze plany w roku 2015. I to, co dzisiaj się dzieje – w bardzo wielkim skrócie. Historia jest nierozłącznym elementem każdego przedsięwzięcia. Czas dopiero pokazuje, czy założenia i obrana droga były słuszne. I czy warto je kontynuować, czy może trzeba pójść inną, nową drogą.

Dnia 19 września 2019 roku pan Jerzy Piotrowicz zrezygnował z członkostwa w Fundacji Ludzie Jesieni i w projekcie WRP.

Możliwość komentowania została wyłączona.