Planowane działania w połowie lutego

W chwili obecnej FLJ skupia się na intensywnych pracach nad dalszym wprowadzaniem WRP. Przypomnę – system już funkcjonuje w zachodniej połowie Dolnego Śląska. Do dzisiaj sytuacja wygląda tak: Odbyliśmy szereg spotkań, począwszy od Lubina (zdjęcie), poprzez między innymi spotkanie z panią posłanką .Nowoczesnej Elżbietą Stępień. Mamy obietnicę przedstawienia WRP na Komisji Poselskiej. Kilka dni temu byliśmy w Męcince k. Jawora. Projekt WRP spotkał się z wielkim zainteresowaniem i gmina Męcinka będzie najpóźniej w kwietniu 2018 roku wprowadzać go dla swoich mieszkańców.

Urząd Marszałkowski wznowił prace nad zeszłorocznym projektem, do którego WRP oczywiście wystartowało. Uzupełniamy dokumentację – jeśli zakwalifikujemy się, kolejne 5 gmin dołączy do WRP. 13 lutego odbyliśmy bardzo owocne spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim w Zielonej Górze z udziałem Dyrektora Departamentu Ochrony Zdrowia Tomasza Wróblewskiego wraz z zastępcą i dyrektora zielonogórskiego Pogotowia Ratunkowego. Ogromne zainteresowanie i bardzo pochlebne słowa o WRP. 14 lutego ponownie CareWell w szpitalu im. Falkiewicza we Wrocławiu. Idziemy po zamknięcie projektu i wprowadzenie go w życie.

We wtorek 20 lutego wyczekiwane od dawna spotkanie z nowym dyrektorem Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu panem Zbigniewem Mlądzkim. Wcześniej, 19-go lutego jedziemy do burmistrza Gubina. Później – 21-go lutego będziemy rozmawiać o WRP z trzebnickim komendantem Policji panem nadkomisarzem Sławomirem Gajewskim.

Będziemy Państwa informować o dalszych wydarzeniach. Jerzy Piotrowicz

Tagi , .Dodaj do zakładek Link.

O Urszula

Jestem, podobnie jak inni, pasjonatką w pomaganiu innym ludziom.

Możliwość komentowania została wyłączona.