Spotkanie biznesowe Fundacji Ludzie Jesieni w Lubinie

31 stycznia 2018 roku z półgodzinnym opóźnieniem na stadionie Zagłębia Lubin rozpoczęło się kolejne spotkanie pod nazwą „Śniadanie biznesowe Zagłębie Biznes Klubu”. W fantastycznie wyposażonej sali konferencyjnej zebrało się około 100 przedstawicieli lokalnego biznesu z Dolnego Śląska, ale także z ościennych województw.

Podczas kilkugodzinnego meetingu przedstawiciel każdej firmy miał możliwość krótkiej autoprezentacji, a także określenia jakiego partnera w biznesie szuka. Spotkania takie odbywają się cyklicznie na terenie całej Polski i weszły już do tradycji nawiązywania kontaktów handlowych.

Po części prezentacyjnej mieliśmy okazję porozmawiać na miejscu z czterema potencjalnymi partnerami. Co oczywiste nie mogę zdradzić szczegółów, powiem tylko, że projekt WRP zawsze tam gdzie się pojawia, wywołuje spore zainteresowanie.

Jednocześnie „na gorąco” zostaliśmy zaproszeni zaraz po imprezie do Miedziowego Centrum Medycznego na spotkanie z jego prezesem, oraz, już w drodze powrotnej do siedziby fundacji, wstąpiliśmy w Ścinawie do zarządu centrum medycznego zajmującego się leczeniem osób chorych na Alzheimera.

Krok po kroku posuwamy się dalej. Przystępują do nas nowi ludzie. Widzimy coraz mocniej potrzebę bycia na tym rynku i naszą przydatność. Planów jest wiele, jednak nie ukrywamy, że ciężko jest je realizować mimo dobrej woli ludzi po drugiej stronie biurka.

Urszula Kielar, Jerzy Piotrowicz, Fundacja Ludzie Jesieni

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

O Urszula

Jestem, podobnie jak inni, pasjonatką w pomaganiu innym ludziom.

Możliwość komentowania została wyłączona.