Cukrzyca – mity i fakty – ostatni wykład za nami

Szkolenie cukrzyca A24 czerwca 2016 roku o godzinie 17.00 odbyło się drugie z zaplanowanych przez Fundację Ludzie Jesieni szkoleń z cyklu Cukrzyca – mity i fakty. W czasie prawie dwugodzinnego spotkania przybyli na nie goście mogli zapoznać się z fantastycznym wykładem mgr pielęgniarstwa, Pielęgniarki Roku 2012 pani Marty Leśnik. Doskonały sposób prowadzenia i wiele całkowicie nowych faktów na temat tej groźnej choroby sprawiło, że po zakończeniu prezentacji nawiązała się prawie półgodzinna dyskusja. Przybyłych nie wystraszył nawet potężny, 35-stopniowy upał. Ci którzy nie przyszli, mogą żałować – prócz atrakcyjnej prelekcji każda osoba obecna na wydarzeniu otrzymała jeden z najlepszych obecnie na europejskim rynku glukometrów, ufundowany przez Ascencia Diabetes Care Poland sp. z o.o. – Contour Plus One. I książkę Jerzego Radka – Wokół zapory.

Szkoda, ze to już ostatnie z zaplanowanych spotkań. Propagacja wiedzy o jednej z najgroźniejszych chorób cywilizacji powinna być prowadzona częściej, a wiedza fachowców pokroju pani Marty Leśnik doceniana i upowszechniana wszędzie, gdzie tylko to możliwe.

Projekt współfinansowano ze środków budżetowych Gminy Oborniki Śląskie oraz firmy wspomagającej nas, Organique, również z Obornik Śląskich. Na zdjęciu powyżej – pani Marta Leśnik w czasie wykładu, poniżej – kosze z prezentami dla uczestników.

Szkolenie cukrzyca B

Dodaj do zakładek Link.

O Urszula

Jestem, podobnie jak inni, pasjonatką w pomaganiu innym ludziom.

Możliwość komentowania została wyłączona.